Sirius

ВикладачіДанило Дерега - засновник Центру сучасної хореографії Sirius та викладач студії Стречінгу з 2009 року. Професійно займаючись хореографією з дитинства, закінчив Львівську Державну хореографічну школу, проходив стажування у Львівській опері. У 2000р. заснував балет Sirius, а 2009 року відкрив Центр сучасного хореографії Sirius. Стречінг у Данила Дереги - це поєднання партерного станка, релаксації та напруження різних груп м'язів, постійне "перемикання" між різними центрами руху . Ви зможете по новому відчути своє тіло та за невеликий період часу досягнути значних успіхів не лише у розтяжці, але й підкачати прес та інші групи м’язів.Керівник дитячих класів Sirius star - Соня Дерега - викладач, що уособлює високий професіоналізм фахівця-хореографа та педагога-вихователя із розумінням тонкощів дитячої психології.
Перший досвід у хореографії почала здобувати із 4-річного віку у відомих колективах народного танцю: “Серпанок” (хореограф Валентина Вартовник), “Юність" (педагог-хореограф Василь Семен). Навчалась бальній та класичній хореографії, музиці (піаніно та сопілці) та малюванню. Виступаючи у складі польських танцювальних колективів “Tęcza” та “Weseli Lwowiacy”, приймала участь у десятках міжнародних фестивалів в Україні та Європі. Танцювала у шоу-балеті “Атлантік” та модерн-балеті “Акверіас”.
Після закінчення школи займалася у ансамблі "Черемош" та переймала досвід у видатного хореографа Зенона Колобича у складі ансамблю “Горицвіт”.
Зараз навчається на кафедрі хореографії факультету культури та мистецтв Львівського Університету ім. І Франка. Регулярно відвідує майстер-класи провідних українських хореографів.
З 2011 року Соня - артист балету SIRIUS, де виконує сольні та масові партії. Хореограф-постановник та викладач дитячої хореографічної школи Sirius star та студії Go-go dance. Викладацький стаж - 3 роки.
Значний досвід занять у багатьох танцювальних колективах, та, що найважливіше, можливість навчатись у різних викладачів, видатних педагогів сучасної хореографії, дозволив Соні перейняти усе найкраще для підготовки вихованців школи Sirius star. Її підхід до дітей, уміння не просто показати, а пояснити танцювальні елементи доступно для кожного та ефектні хореографічні постановки, нікого не залишають байдужими!Майстер спорту України із художньої гімнастики - Мар’яна Сахно - викладає основи акробатики та стречінгу! На заняттях діти, укріплюють м’язову систему, розвивають гнучкість, освоюють техніку безпечного виконання різноманітних трюків, які будуть їм потрібні у танцювальних постановках.
Мар’яна з 4 років займаєтся художньою гімнастикою, готує дітей до чемпіонатів України та міжнародних змагань, тому вихованцям школи Sirius star передає той досвід та наполегливість, які допомогли і їй досягнути цього почесного спортивного звання.
Зараз Мар’яна навчається в Університеті ім. І Франка на факультеті культури та мистецтв, кафедрі хореографії та є артисткою шоу-балету Сіріус.

Викладач студії ХІП-ХОПУ SIRIUS DANCE ACADEMY - Петро Середа! Почав танцювати у 2009 році, прийшовши у студію хіп-хопу в Центр сучасної хореографії «Sirius». До цього 12 років серйозно займався легкою атлетикою. Цікавився різними танцями, деякий час займався контемпом, але все таки хіп-хоп культура припала до душі найбільше. Брав класи у таких світових та вітчизняних фундаторів стилю як: Caleaf Sellers(USA, Elite Force), Ben Witchert(Germany,Legion X), Dre10(Poland), Buddha Stretch(USA, Elite Force), JRock (USA), Kenzo Alvarez (Holland), Francisco Gomez(UK), Vobr (Україна/Росія), Zulu (Україна), Maximus (Україна). З 2010 року танцюю в шоу-балеті «Sirius». Розпочав кар'єру викладача у Sirius-i у 2010 році. Стаж викладання - 3 роки.


Викладач студії БРЕЙКДАНСУ SIRIUS DANCE ACADEMY - ВІКТОР САРАКУЛА!
Займається брейкдансом із 2009 року. Після поїздки на перший батл, віддався цьому стилю з головою. Почав тренуватись з командою " Street Masters" , яка потім змінила назву на "Global Bboys" . З часом став один із учасників команди. Був в складі "Global Bboys" до початку 2013 року . Зараз є у складі команди "Chain Unity".
Часто відвідує різноманітні брейкінг батли , західноукраїнського , всеукраїнського та міжнародного рівнів - BBS ( Burn Battle School ) , West bboy session , red bull bc one cypher ukraine та багато інших! Викладацький стаж більше року.

Заблоцька Ольга - викладач східних танців з 2003 року. Одна з засновниць школи східного танцю "Эльби" м.Київ. Учениці Олі Заблоцької неодноразово ставали призерами різних змагань та конкурсів. Ольга учасниця колективу "Орієнталь Коктейль", м.Київ, який виступає на різних сценах та бере участь у телепрограмах. Мистецтву східного танцю навчалась у Єгипті, де працювала в танцювальному колективі у 1999-2003 рр.
В постановках пріоритет надається видовищності та шоу спрямуванню.
Яна Довганюк - викладач студій Baby dance та Стрип-пластики. З дитинства займалась хореографією і спортом: сучасним танцями і спортивною гімнаcтикою. За освітою - педагог-хореограф. Завжди працює над своїм особистим творчим розвитком, відвідуючи різноманітні майстри-класи талановитих хореографів, зокрема Григорія Чапкіса, Тетяни Островерх. Зараз навчається в Львівському національному університеті, на факультеті " Режисура і Хореографія ", є артисткою шоу-балету " Сіріус "