Sirius

Sirius Star

Дитяча хореографічна школа Сіріус стар заснована в 2009р, як повноцінна школа сучасного танцю при ЦСХ Сіріус.

Займаються з дітьми артисти балету Сіріус, фахові хореографи, які працюють за різноплановою насиченою навчальною програмою, що охоплюють різні стилі сучасного танцю. Тут діти вивчають основи класичної хореографії, знайомляться з такими стилями як хіп-хоп, контемпорарі, фольк (стилізований народний танець), естрадний танець та інші. Також з дітьми працює майстер спорту з художньої гімнастики, що навчає основ акробатики і стречінгу. Різнопрофільні заняття відбуваються тричі на тиждень, відповідно до навчальної програми.

З дітьми проводять майстер класи провідні українські хореографи, серед яких були: Юджин, Шишкарьова, Д. Міргоязов, Maximus.

Як одна із найуспішніших танцювальних шкіл Львова, Сіріус Стар має насичену концертну діяльність. Кожних пів року діти готують і представляють нові хореографічні композиції у вище перечислених стилях, виступають на звітних концертах та фестивалях, відвідуючи інші міста.

Так, наприклад, вихованці ЦСХ приймали участь у Міжнародному дитячо - юнацькому фестивалі-конкурсі “Містерія танцю”, що відбувався у травні 2012року в м. Київ, регіональному фестивалі у Дрогобичі, презентували свої хореографічні композиції на на концертах до відкриття виставок (Дитячий світ 2010 та 2011), щорічного Дитячого книжкового форуму (2011-2013рр) та багато іншого.

Крім усього іншого, серед переваг, що отримують вихованці – можливість безкоштовно користуватись костюмерною дитячих костюмів, що є справді унікальною можливість для приватної школи.

Згідно політики компанії, у класах не більше 15 дітей і формуються вони чітко за віком: підготовча група – 6 рочків, 1 клас – 7-8років, 2 клас – 9-10 років, 3 клас – 11 років, 4 клас – 12-13 років.