Sirius

Про нас

Чому саме Сіріус?

Обираючи танцювальну  школу серед багаточисельних закладів різного профілю, дуже важливо не розгубитись і чітко розуміти, що ви хочете отримати від занять. Найважливішим у досягненні результату, безперечно, є рівень підготовки викладачів! Саме тому у ЦСХ "Сіріус" викладають лише професійні хореографи та фітнес-тренери. У вас не буде жодних сумнівів , що ви чи ваші діти переймають досвід найкращих у своїй справі!

Танцювальні студії виступають на різноманітних заходах, приймають участь у змаганнях та телепроектах, відвідують інші міста.

Заняття відбуваються у найкращому танцювальному  залі міста, відкритому у  червні 2009 року та повністю оновленому у березні 2013 року. Вражаючий дизайн, спеціальне танцювальне покриття підлоги, вентиляція, кондиціонери, надпотужний звук - усе для того, щоб ваші заняття відбувались максимально продуктивно та комфортно!

Визначаючись із студією, яка буде вам до душі, скористайтесь можливістю відвідати пробні заняття із вище зазначених танцювальних та фітнес напрямків.

Якщо ви обираєте для себе найкраще, тоді SIRIUSDANCEACADEMY - це ваш вибір!